Úvodná stránka / shop

Orientek TPV-53 Optické Power Meter s Visual Zdroj Svetla OPM vlnová dĺžka 850/1300/1310/1490/1550/1625nm VFL až 10km

€8.22

Popis produktu

  • Číslo Modelu: TPV-53
  • Názov Značky: orientek
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Orientek TPV-53 Optické Power Meter s Visual Zdroj Svetla

Hlavné Funkcie ● Navrhnutý tak, aby spĺňal všetky FTTx žiadosti ● integruje Optického Výkonu Meter a Vizuálne Poruchy Lokátor. ● Optické Power Meter môže merať dBm, dB a uW v vlnovej band 850, 1300, 1310, 1490,1550 a 1625nm. ● Vizuálne Poruchy Locator používa CW režim a Modulácie režim a pomáha zistiť optického kábla až 10km. ● Spoľahlivé základné funkcie pre väčšinu ekonomických test

PARAMETER PRE OPM

JEDNOTKA

TYPICKÉ

POZNÁMKA

Kalibrácia vlnovej dĺžky

nm

850/1300/1310/1490/1550/1625

Detektor

Druh

InGaAs

Presnosť kalibrácie

dB

±0.02

@-3dBm

Rozsah výkonu

dBm

850/1300/1310/1490/1550/1625: +10~-70dBm

Displej nuit

dB, dBm, uW

Optický adaptér typ

2,5 mm univerzálne +SC,FC

Rozmer

mm

88.5(W)X57(H)X19.5 písm. D),

Ukladanie dát

Žiadne

Prenos dát

Žiadne

Automatické vypnutie

Min

5

PARAMETER PRE VFL

JEDNOTKA

TYPICKÉ

POZNÁMKA

Strednej Vlnová Dĺžka

nm

650

Laser triedy 3b

Vlákno kompatibilita

Single & Multi mode fiber

Výstupný výkon

mW

10

Detekčná Vzdialenosť

Km

10up

Optický adaptér typ

Pre SC,FC,ST

PARAMETER PRE ELEKTRICKÉ

JEDNOTKA

TYPICKÉ

POZNÁMKA

Batérie

Moc

V

Alkalické Batérie(3AA 1,5 V batérie)

Typické v nepretržitom režime

život

hod

50(Typ.)

Displej

LCD späť osvetlenie

Prevádzková teplota

20~75

Teplota skladovania

-40~85

Relatívna Vlhkosť

95% RH z 0~40℃

Poznámka

Štítky: optické meter vfl, dimebag, ford skladovanie, power meter abd vfl, ženské pončo, linka rca, vlákno vfl, vfl fibra optika, cd laserovej rezacej hlavy, 10 ton led

Napíšte svoju recenziu!

Hodnotenie

Súvisiace produkty

Novinka

Výpredaj

IDEÁLNE 45-165 Optický Striptérka Bunda Ideálna 45-165 Optický Striptérka/Sekáčik/Rezačka 4.0-8.0 MM

IDEÁLNE 45-165 Optický Striptérka Bunda Ideálna 45-165 Optický Striptérka/Sekáčik/Rezačka 4.0-8.0 MM

€9.04

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Vysoká kvalita 30MW 20mw 10mw Vizuálne Poruchy Hľadáčik optický VFL pero typ červené svetlo, zdroj vlákniny test 10 - 30 km

Poznámka: nasledujúce dva balíčky sú dodávané náhodne Stručný úvod: červené pero je tiež volal cez svetelné pero, pero typ červené svetlo, zdroj, viditeľné svetlo detekcie pero, optické vlákna chyba detektora, optické vlákna poruchy locator, najčastejšie sa používa na detekciu optického

€15.62 €14.21

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

58MM SC UPC Rýchly Konektor Single-Mode FTTH Nástroj Studenej Konektor Optický Rýchlo Connnector

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte

€133.19 €66.59

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

1.5-3.3 mm Optických Pozdĺžne Kábel Striptérka lúč trubice loose tube Poťahov nôž striptérka nástroj Plášť Kábla Rezačky,náradie

Popis produktu: loose tube kábel pozdĺžne otvorenie noža pomocou super zliatin špeciálne vyrobené shar nôž. Stripping vonkajší priemer štyri špecifikácie. Pozdĺžne lúč trubice stripping pre vonkajšie optický kábel komplexná migrácia čas. Otvorte centrum lúč rúrky vonkajší priemer majú

€8.07 €6.54

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

50PCS/veľa SC APC SM Singlemode 0,9 mm Optických Vlákien

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) SC/ APC Single mode optického Pigtail 9/125 Single Mode Optického vlákna pigtail 0,9 mm Funkcie: 1. V súlade s Telcordia,GR-326-CORE, TIA/EIA a IEC 2. Nízke Insertion

€41.11 €20.55

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

1pair Swift EI24 Optický Náhradné Elektródy pre Swift KF4 KF4A Vlákniny Fusion Spájať elektródy rod doprava Zadarmo

1pair Swift EI24 Optický Náhradné Elektródy pre Swift KF4 KF4A Vlákniny Fusion Spájať elektródy rod doprava Zadarmo Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich

€10.15 €7.61

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

10mw Červené Laserové Svetlo Optický Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator aj 10KM Checker VFL Podporu SC, FC ST Adaptér

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré

€11.35 €9.08

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

100mtr 2 jadrá Vonkajšie DVI LC-LC optický Patch kábel nepremokavé Obrnené CPRI TPU kábel Singlemode mult FTTH FTTA jumper ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 100mtr Vonkajšie DVI LC-LC optický Patch kábel vodotesný, 2 jadrá SM MM Obrnené CPRI TPU kábel Singlemode Multimode FTTH FTTA jumper ELINK 2 Jadrá(SM&MM): Pic Zobraziť: Vonkajšie optického

€69.88 €66.39

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Rýchle Optické vláknové Fusion Splicer Eloik ALKA-88A Doprava Zadarmo

Rýchle optické vláknové fusion splicer Eloik ALKA-88A doprava Zadarmo Eloik ALKA-88A Fusion Splicer (prenosné) Optických Zariadení, je 2016 New Fusion Splicer Stroj.To prijme pokročilé PAS Vlákniny adustment technológie . Prijať štyri motory jednotky, majú vlákna úprava funkciu, to nie je

€2 795.31 €1 677.18

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

1x16 Splitter LGX Box Kazeta Karty Vloženie SC/APC PLC splitter Modul 1:16 16 Porty Optických PLC Splitter Doprava Zadarmo

Funkcie *Vynikajúce Mechanické,Malé Rozmery *Vysoká Spoľahlivosť *Nízka vloženie Straty a nízky Polarizácia Závislé strata *Vysoká kanál počíta *Vynikajúce ekologickú Stabilitu a Široko Používané Aplikácie *FTTx Nasadenia(GPON/BPON/EPON) *Káblovej

€74.73 €63.53

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

2500mtr 0,9 mm tighted optický kábel G652D G657A 9/125um SM žlté vlákna vrkôčiky ftth Singlemode drôtu 2,5 km/roll ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003 2500mtr 0,9 mm tighted optický kábel G652D 9/125um SM žlté vlákna vrkôčiky ftth Singlemode vlákno drôtu 2,5 km/roll ELINK ​ (2.0 mm 3.0 mm) ​ Pic Zobraziť:

€73.91

Vložiť do košíka

© 2021 www.aflexi.sk. Všetky Práva Vyhradené.