Úvodná stránka / shop

Bliy 10G sfp+Base-T GBIC Gigabit port mini Gbic SFP modul RJ45 kód Sfp modul kompatibilný s Mikrotik prepínač ethernet modul

€74.82

Popis produktu

  • Kompatibilné: IBM
  • Veľkosť: 6cm*1cm*1cm
  • Konektor: RJ45
  • miesto pôvodu: Shenzhen city, Čína
  • Prenosová vzdialenosť: 100M
  • Rýchlosť: 10g
  • Certifikácia: CCC,CE,FCC,Rohs
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: BLIY
  • Číslo Modelu: BLY-SFP+10G-EP
  • farba: STRIEBRO
  • Záruka: 1 Rok
  • Typ Konektora: SC/UPC

Značka Factory on-Line Nakupovanie Mini 10G SFP+ Optický Vysielač Medi SFP Modul

SFP+-10GBASE-T Medi Malé Forme Zásuvné (SFP) vysielače sú založené na SFP Multi Zdroj Dohody (MSA) . Sú kompatibilné s 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5 Gbase-T / 1000base-T noriem, ako je uvedené v IEEE Std 802.3 . SFP+-10GBASE-T používa SFP je RX_LOS(musí byť vytiahol na hosť) pin pre odkaz.

FUNKCIE:

1. Podpora 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5 Gbase-T / 1000base-T

2. Hot-zásuvné SFP stopu

3. Kompaktný konektor RJ-45 montáž

4. RoHS a bezolovnaté

5. Jeden +3,3 V napájanie

6. 10 Gigabit Ethernet cez Cat 6a kábel

7. Teplota okolia a pracovná teplota: 0 ° C až +65 ° C

Odporúčané Aplikácie Obvode:

Štítky: 10g sfp, cisco switch, 10g sfp prepínač, vlákno prepínač, d link router, Mikrotik, sieť drôt, 10g ethernet switch, gbic sfp, biela prepínač ethernet

Napíšte svoju recenziu!

Hodnotenie

Súvisiace produkty

Novinka

Výpredaj

Ilsintech Sekáčik Čepeľ Pre CI-01 CI-02 CI-03 CI-03A BI-05 CI-05A Optického vlákna rezacím nožom, Vlákniny Sekáčik Čepele

Pôvodné ilsintech Sekáčik Čepeľ Pre CI-01 CI-02 CI-03 CI-03A BI-05 CI-05A Optického vlákna rezacím nožom, Vlákniny Sekáčik Čepele

€35.35

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Optický Elektródy pre Sumitomo Nahradenie T-39 T-71C T-81C Spojov Stroj Doprava Zadarmo

Špecifikácie Produktu Názov: Fiber Elektrickým oblúkom elektródou rod / vybitia ihly Pôvodu: Čína Platné modely: Sumitomo TYP-39 TYP-66 TYPU-81C Fusion Splicer Vypúšťanie krát:> 6000 krát Test strata: 2.Obrázky

€10.61 €9.76

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

KMS-1 optického Kábla Rezačka Rezačka Polovice Span KMS-1 Optické vláknové Rezačka Kábel Klastra/ Cutter Bunda Polovice Span Kábel Striptérka

Optický kábel bunda rezačka je efektívny a nepostrádateľný nástroj pre optický kábel ukončenie. Je to jednoducho rozparky PVC plášť kábla do dvoch chýbať pred kliešte, v oboch pole a rastlín aplikácie, čas sa uloží a konzistencia je výsledkom s týmto presné a inovatívny nástroj. Kábel

€8.22 €7.48

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Optický čistejšie, Vlákniny práčky, Non-fiber čistiace pero, Vlákniny čistenie pásky box core náhodné farby

Atribúty Produktu Obmedzená je navrhnutý pre efektívne čistenie všetkých optických konektorov s prístupné ferrule vrátane MTP, MT-RJ a MTP konektory. Kazety bude pracovať na pripnuté ako aj pinless konektory a je len čistenie kazeta, ktorá sa bude čistiť pridaných MT-RJ a MTP konektory.

€10.69

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

15m SC APC na SC UPC SC PC G657A Vlákniny Patch Kábel, Jumper, Patch Kábel Simplex 2.0 mm SM Vlákno Patchcord

Aplikácie CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Funkcie Nízky insertion loss a späť odraz strata Dobré echangeabilityGood Odolnosť Vysoká teplotná stabilita CE,ROHS,FCC Vlastnosti

€3.62

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

KELUSHI 250 ML Bieleho Plastu Nail Polish Remover Kvapaliny Alkoholu Dávkovanie Fľaša nepresakuje Čerpadlo Spp

Funkcie: Materiál fľaše: HDPE zmiešané s anti-statický zlúčenina, ideálne pre použitie na EPA a clean room prostredia. Materiál, mechanické čerpadlo: Nehrdzavejúca oceľ Anti-Statické generovanie & vlhkosť vzduchu nezávislý Špeciálny dizajn, aby sa zabránilo kvapaliny

€11.10

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

KELUSHI 2 v 1 FTTH Optického Vlákna Nástroj Súprav Vlákien Stripping Gumy Izolované Ručný Nástroj Optických Vlákien pre Miller Svorka

KELUSHI 2 v 1 FTTH Optického Vlákna Nástroj Súpravy Pixian Vlákno Stripping Gumy Izolované Ručný Nástroj Optických Vlákien pre Miller Svorka

€4.04

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

1PCS Nové SC APC Single Mode Fiber Adaptér Príruby Konektor Spojka 0~30 db Nastaviteľným Optickým Tlmiča Špeciálne Predaj

1PCS Nové SC APC Single Mode Fiber Adaptér Príruby Konektor Spojka 0~30 db Nastaviteľným Optickým Tlmiča Špeciálne Predaj Mechanické nastaviteľný optický tlmiča Útlm: 0-30 db nastaviteľný Vrátiť strata: PC > 45dB Pracovná vlnová dĺžka: 1310nm a 1550n (SM) Polarizácia súvisiace strata:

€8.45 €6.59

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

50PCS/veľa SC APC SM Singlemode 0,9 mm Optických Vlákien

Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) SC/ APC Single mode optického Pigtail 9/125 Single Mode Optického vlákna pigtail 0,9 mm Funkcie: 1. V súlade s Telcordia,GR-326-CORE, TIA/EIA a IEC 2. Nízke Insertion

€41.11 €20.55

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

10mw Červené Laserové Svetlo Optický Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator aj 10KM Checker VFL Podporu SC, FC ST Adaptér

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré

€11.35 €9.08

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Rýchle Optické vláknové Fusion Splicer Eloik ALKA-88A Doprava Zadarmo

Rýchle optické vláknové fusion splicer Eloik ALKA-88A doprava Zadarmo Eloik ALKA-88A Fusion Splicer (prenosné) Optických Zariadení, je 2016 New Fusion Splicer Stroj.To prijme pokročilé PAS Vlákniny adustment technológie . Prijať štyri motory jednotky, majú vlákna úprava funkciu, to nie je

€2 795.31 €1 677.18

Vložiť do košíka

© 2021 www.aflexi.sk. Všetky Práva Vyhradené.