Úvodná stránka / shop

10PCS SC APC PLC 1X2 FTTH (Fiber Optic Vložiť list, typ Splitter PLC Splitter SC conector GPON Optických Spojka Splitter

€37.00

€31.45

Popis produktu

  • pracovná teplota: -40 až+85
  • Pigtail aplikácie: FTTH projektu
  • Množstvo: 10 ks
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Ferrule Poľský: APC UPC PC
  • Pigtail konektor: SC/ST/FC/LC/MU/E2000
  • Názov Značky: BLHLI
  • miesto pôvodu: Čína
  • retum strata: 55
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 1X2 PLC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Priemer: 0,9 mm 2.0 mm 3.0 mm

10PCS SC APC PLC 1X2 FTTH (Fiber Optic Vložiť list, typ Splitter Box PLC Splitter SC conector GPON Optických Spojka Splitter

Performace Index 1×N PLC Splitter parametre jednotky 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 1×128 operačný vlnová dĺžka 1260-1650 nm vlákniny typ G657A1 alebo objednávateľa uvedenú insertion loss dB 3.8 7.1 10.2 13.5 16.5 20.5 23.8 Strata jednotnosť dB 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2 2.5 polarizácia depentdent strata dB 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3 0.4 0.4 retum strata dB 55 závisieť od vlnovej dĺžky strata dB 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5 teplotná stabilita ( -40~85℃) dB 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5 prevádzková teplota ℃ -40~85 skladovacia teplota ℃ -40~85

Funkcie

◆ Nízke straty

◆Rozptylu svetla je aj a konzistentnosť

◆Nízke polarizácia závislé strata

◆Dobrú spoľahlivosť a stabilita

◆Dobré jednotnosť a kompaktný

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka. Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. Všetky položky musia byť

vrátené v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Položky sa vrátil po 15 dní

dodávky sú oprávnené len na opravu. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu. Pri nákupe, znamená to, že kupujúci majú

vzhľadom tichým súhlasom do politiky. Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme

požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo

adresa svoje obavy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: hdmi quad obrazovke, gpon wifi, rg45 splitter, konektor pre vlákien, gpon onú exkluzivitu, apc konektor, konektor sc, optický poľský, plc splitter 1x12, optický splitter

Napíšte svoju recenziu!

Hodnotenie

Súvisiace produkty

Novinka

Výpredaj

IDEÁLNE 45-165 Optický Striptérka Bunda Ideálna 45-165 Optický Striptérka/Sekáčik/Rezačka 4.0-8.0 MM

IDEÁLNE 45-165 Optický Striptérka Bunda Ideálna 45-165 Optický Striptérka/Sekáčik/Rezačka 4.0-8.0 MM

€9.04

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Vysoká kvalita 30MW 20mw 10mw Vizuálne Poruchy Hľadáčik optický VFL pero typ červené svetlo, zdroj vlákniny test 10 - 30 km

Poznámka: nasledujúce dva balíčky sú dodávané náhodne Stručný úvod: červené pero je tiež volal cez svetelné pero, pero typ červené svetlo, zdroj, viditeľné svetlo detekcie pero, optické vlákna chyba detektora, optické vlákna poruchy locator, najčastejšie sa používa na detekciu optického

€15.62 €14.21

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

16 základné optické ukončenie okno úplne nainštalovaná LC pigtail&adaptér SPCC 8 portov patch panel ftth distribúcia ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 16 základné optické ukončenie okno úplne nainštalovaná LC pigtail&adaptér SPCC 8 portov patch panel ftth distribúcia ELINK Pic Zobraziť:

€19.57

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

5 ks/veľa FIS Vlákniny Stripping kliešte F11301T FIS Tri-Otvor Optický Striptérka Miller Drôt striptérka Vysokej kvality

Značka: FIS Model: F11301T Charakteristika: Plná dĺžka: 148mm Keď je použitý a nie je potrebné, ak chcete nastaviť clonu, najrýchlejšia stripping Špeciálne tvarovanie fréza na frézovanie, presnosť clona, ktorá nebolí vlákniny stripping Zvláštne. Tri segmentované stripping dizajn, optické vlákna

€23.11 €21.26

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Modul SFP GPON OLT TRIEDA c+ C ++ LTE3680P-BC + 2 pre FH GC8B GC0B PON rada SFP MODUL

Modul zodpovedá značky a môžu sa použiť iba na značky dosky. Napríklad, Huawei c++ modul môže byť použitý iba na Huawei dosky. Na ZTE modul môže byť použitý iba v ZTE dosky. Hisense, WTD a UBO sú vhodné pre dosky. Kúpiť príslušenstvo samostatne, kliknite na obrázok nižšie pre zadanie

€16.85

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

FTTH 8 jadra vlákna Ukončenie Box 8 port, 8 kanálov Splitter Box vnútorné vonkajšie Optické vláknové Splitter Box FTB ABS

Popis: Qialan je Vlákniny Ukončenie Box poskytuje vysoká hustota stenu riešenie pre next generation networks, ktorej cieľom je poskytovať a spravovať maximálny počet vlákien ukončenie v obmedzenom priestore. To je zvyčajne nainštalovaný v ceste montáž na stenu alebo montáže na stĺp. Funkcie: 1.

€6.58

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Gigabit RJ45 SFP Modul 1000Mbps SFP Medi RJ45 SFP Vysielač Modul Kompatibilný s aplikáciou Cisco/Mikrotik Gigabit Ethernet Switch

Názov produktu: sfp vysielače moduly Značka: Surpatek,prijať OEM a ODM Miesto pôvodu: Čína Typ konektora: RJ45 Prenosová vzdialenosť:100 m Rýchlosť prenosu dát: Medi 1000Mb/s Pracovné napätie: 3,3 V DDM/DOM: ÁNO Prevádzková teplota:

€19.98 €10.19

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

ELCT2-20A Elektródy Rod FSM-50. ROKOV 60. ROKOCH 70-tych rokoch 80-tych rokov 70. ROKOV+ 80+70R Vlákniny Fusion Splicer Zváranie Elektródou Prút, Vyrobený v Japonsku ELCT2-20A

Vhodné pre Japonský F-u-j-i-k-u-r-FSM-50S/50R FSM-60S/60R FSM-70S/70R FSM-80S/80R, zabezpečenia kvality, stabilný výtok, nízke spájať a strát, viac odolná, častejšie spájať absolutórium. Produkty Detaily: Pred YouBuy 1: Všetky výrobky predávané spoločnosťou sú skutočné,

€8.12

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

Proskit 8PK-325 4.5 mm-25 mm Kolo Plášť Kábla Rezačky Určené rýchle, bezpečné optických káblov vynikajúci nástroj pre presné bunda

Proskit 8PK-325 4.5 mm-25 mm Kolo Plášť Kábla Rezačka Navrhnutý tak, rýchly, bezpečný Optické káble vynikajúci nástroj pre presné bunda stripping z optických vlákien, multi-vlákna, káble Používa sa na menšie priemer káblov: 4-25 mm Rotačné rez na pozdĺžny

€17.68 €16.97

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

50pcs/veľa Jedným Kliknutím Cleaner Optický Konektor cleaning tool 2,5 mm, Univerzálny Konektor

Vlákno Cleaner 2,5 mm 800-krát na Jedno Kliknutie Optický Konektor Cleaner Pero pre SC, FC ST Konektor Mini špeciálne Navrhnuté tak, aby dobre pracovať s SC, FC, a ST konektory, tento nástroj čistí ferrule konci tváre, odstránenie prachu, oleja a iných nečistôt bez nicking alebo poškriabaniu

€452.18 €298.44

Vložiť do košíka

Novinka

Výpredaj

10pcs/veľa 210 x 110 mm Kimtech Kimwipes Delikátnu Úlohu Obrúsky 280 Ks / Box Pre Optické Komponenty Doprava Zadarmo

Špeciálne vyvinuté pre utieranie jemné presné súčiastky, optické súčasti a vybavenie laboratórií. Jemné triedy, veľmi nízke linting, single ply papier stieračov. Skvelé pre čistenie mikroskopy a fotoaparátom zariadenia. Veľkosť: 110 mm x 210mm Vrstva: Single Farba:

€47.36 €42.62

Vložiť do košíka

© 2021 www.aflexi.sk. Všetky Práva Vyhradené.